Plastik Su Deposu Dik

Plastik Su Deposu Dik Model

plastik su deposu dik

Plastik dikey su deposu 100 litreden başlayarak 20 tona kadar üretilmektedir. Dikey su deposu ürünlerimiz üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Polietilen’in özelliği gereği dikey su deposu farklı koşullardaki hava şartlarına adapte olup dayanıklılık gösteren bir üründür. Soğuk havalarda sertleşir, sıcak havalarda aksine genleşir ve esneklik artar. Plastik su deposu dik model, yaşlanmaz, paslanmaz, korozyona uğramaz ve kullanım talimatlarına uyulduğu takdirde ömürlüktür. Plastik su depolarımız tüketici tarafından ne kadar evsel veya tarla-bahçe için tercih edilse de, polietilen olması ve kimyasallara karşı yüksek direnç göstermesi ürünün endüstriyel ihtiyaç için kimyasal tank olarak kullanılmasına ve tercih edilmesine sebep olur. Polietilen su deposu dik model, kimyasallar için kullanılmak istendiğinde, içine konulacak kimyasalın yoğunluğu ile doğru orantıda kalınlaştırılması gerekmektedir. Kimyasal tank olarak kullanılmak için yetkiliye bildirilmeli ve ürün bu doğrultuda özel üretilmelidir. 
Rotasyon makinesinde kendi tasarımımız olan kalıp teknolojisiyle üretilen 100 litreden 20.000 litreye kadar farklı hacim ve ebatlarda polietilen dikey depoları müşterilerimize sunmaktayız.

Dikey depolar su, şalgam, meyve suyu, turşu, pekmez, sirke, süt, şarap, sıvı yağlar, glikoz gibi gıdasal ürünlerin, sülfrik asit, kostik, nitrik, lapsa, tuz ruhu, deterjan, sıvı sabun gibi çeşitli asit ve kimyasalların stoklanmasında güvenle kullanılır.

Plastik Su Deposu Dik Model

Su deposu, binalarınızın ani su kesintisi durumlarında su ihtiyacını karşılayan, aynı zamanda içine kimyasal madde ve benzeri ürünleri koyup saklama ve depolama yapabileceğiniz bir araçtır. Plastik su deposu dik model, kaliteli bir firmadan temin edildiğinde uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz bir üründür. Koku tutmayan, kir götürmeyen su deposu, ekonomik ve ergonomik yapıda tasarlanmaktadır. İçine koyduğunuz maddeyle asla kimyasal reaksiyona girmeyen su deposu sayesinde güvenli bir saklama sağlamış olursunuz. İstediğiniz renk ve ebatlarda su deposu bulmanız da çok kolay. Binanızın genişliğine ve sizin ihtiyacınıza göre hazır üretilen ürünlerin yanı sıra size özel ürünler de üretilebiliyor

Plastik Su Deposu Dik Modelleri

dik plastik su deposu ölçüleri